כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Samson

התשוקה לחדשנות!

חברת Samson החלה לפני 26 שנה כחברה לטכנולוגיות אודיו אשר ייצרה מערכות מיקרופונים אלחוטיים. היום, Samson היא מובילה בתעשייה עם 3 מותגים בולטים: Zoom , Samson ו- Hartke.

Samson ביססה את מעמדה כחברה חדשנית ומובילה בתעשיית האודיו בזכות מוצרים ששינו את פני התעשייה. הם עשו זאת ע"י הפקת מוצרי איכות בנקודת המפגש שבין ציוד אודיו מקצועי לציוד עבור שוק הצרכנים הפרטיים ואולפנים ביתיים.

במהלך השנים Samson הייתה לחלוצה בפיתוחים טכניים פורצי-דרך בתחום ה- Wireless כגון שילוב Noise Reduction של dbx, מערכות wireless מסונתזות עם תדרים ניתנים לבחירה, מקלט ה- wireless הראשון הניתן להתקנה ("19), מערכות אלחוטיות UHF מרשימות למחירן להופעות חיות, כנסים, ועוד. Samson הייתה גם החברה הראשונה אשר הציגה מיקרו-משדר במערכות אלחוטיות אשר לא הצריך חגורה – מערכת ה- Airline (אשר הפכה לסטנדרט בקרב מדריכי אירובי).

ב- 2005 החלה Samson בייצור קו מיקרופוני ה- USB שלה, שהפכו לסטנדרט בתעשייה ולנמכרים ביותר בשוק. מקרופוני ה- USB נותנים פיתרון במחיר נוח לכל אחד הרוצה להיכנס לתחום המדיה החדשה, הקלטות ו- Podcasting.

במשך יותר משני עשורים Samson גדלה מחברה קטנה של שני אנשים למיזם בינלאומי ענק עם יותר מ- 350 מוצרים הנמכרים ב- 106 מדינות ברחבי העולם. עם מוצרים כמו מיקרופוני USB, מכשירי ההקלטה החדשניים H4n ו- H2, ומגוון כמעט מתיש של מוצרי אודיו אולפניים, הגברה ואביזרים, Samson מצפה להמשיך את גדילתה הפנומנאלית אל תוך העתיד.

מי שמחפש מוצרי איכות פורצי דרך המספקים את התמורה המכסימלית למחירם ומעבר – שיחפש Samson.    

קישור לאתר היצרן

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים