כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Fender

תאגיד הענק (Fender Musical Instruments Corporation (FMIC הוא יצרן הגיטרות המוביל בעולם אשר שמו הפך נרדף לכל הדברים הקשורים ברוקנ'רול.

גיטרות Fender אשר הפכו לאייקון כמו ה- Telecaster , Stratocaster , Precision Bass, ו- Jazz Bass   ידועות בכל העולם בתור הכלים אשר החלו את מהפכת הרוק וממשיכות עד היום להיות בעלות ערך רב עבור מוסיקאים ואספנים.

עם היסטוריה מהוללת שהחלה בשנת 1946, Fender נגעה וחוללה שינויים במוסיקה העולמית כמעט בכל ז'אנר: רוקנרול, קאנטרי, ג'אז, רית'ם אנד בלוז ועוד רבים. כולם – החל מנגנים מתחילים וחובבים ועד האמנים והכוכבים המוערכים ביותר בעולם השתמשו בגיטרות ומגברי Fender ובכך הפכו את החברה לא רק לשם מוערץ ומכובד בתעשיית המוסיקה, אלא אף לאייקון תרבות.

חזון החברה הוא להמשיך להגן על רוח הרוקנרול העולמית ולהתעלות על ציפיותיהם של אוהבי מוסיקה ברחבי העולם.

כיום, המותגים של תאגיד FMIC כוללים בין היתר את Fender , Squier , Guild , Gretsch , Jackson , Charvel ,EVH , SWR, ו- Groove Tubes. כמו כן FMIC מייצרים קו שלם של ציוד אודיו מקצועי תחת שם המותג Fender כולל מערכת ההגברה הניידת החדשנית Passport. ל- Fender גם קו שלם של אביזרים כולל מיתרים, חלקי חילוף מורשים, קייסים, רצועות, ביגוד ועוד הרבה.   

רשת כלי זמר הינה הנציגה הרשמית של חברת Fender בישראל והיבואנית הבלעדית של מוצריה.

 

קישור לאתר היצרן 

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים