כלי זמר
חדש על המדף!
קריירה בכלי זמר!
רוצים לעבוד באווירה מוסיקלית אמיתית? מגוון רחב של משרות מוצע לכם ברשת כלי זמר! בואו לעשות קריירה אצלנו!

ghs

מיתרי GHS הם בחירתם הראשונה של האמנים ואנשי המקצוע הידועים ביותר בעולם. שיתוף הפעולה של החברה עם אמנים לייצור סדרות חתימה הועתק ע"י מותגים פחותים, אך מעולם לא שוכפל.

לא משנה מה הטעם המוסיקלי שלכם, מרוק קרנצ'י ובהיר ועד ועד לבלוז עדין, ל-  GHS יש את המיתרים המתאימים עבורכם!

GHS מפיקים קו מלא של מיתרים לכלי פריטה: גיטרות חשמליות, אקוסטיות וקלאסיות, בס חשמלי, בנג'ו, מנדולינה, גיטרות  pedal ,steel ועוד. כל מוצרי GHS מיוצרים עם מטרה אחת: לספק לנגנים מוצרים הממשיכים לעלות מחדש על כל ציפיותיהם.

חדשנות תמיד הייתה גורם מפתח ב- GHS מאז קום החברה ב- 1964, כאשר מייסדי החברה הביאו שפע של ניסיון בייצור מיתרים לעסק משפחתי קטן. כעת, 35 שנה מאוחר יותר, כמותג על בשוק העולמי, GHS מאוישת בצוות מיומן ומנוסה בטכנולוגיות ייצור מיתרים. ניתן לראות את החידושים המתמשכים של GHS בין השאר ב- Brightness Bar (הנמצאת על אריזות מיתרים מסוימות ומראה אילו גוונים יפיקו מיתרים שונים), בשיתוף הפעולה הקרוב של החברה עם אמנים מובילים (אשר לעתים קרובות מספקים פידבק ישיר במהלך תהליך העיצוב של מיתרי חתימה) ומאמציה הנמשכים של GHS ליצור מוצר חדש ומרגש.

עם שנים של ניסיון בשילוב מוניטין האיכות של GHS, החברה תמשיך לספק את המיתרים הטובים ביותר לנגנים ברחבי העולם עוד שנים רבות. מי שמחפש אחר ביצועים מהכלי שלו, שיחפש את מיתרי GHS, מומחי המיתרים!

קישור לאתר היצרן

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים