כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Rocktron

במהלך השנים פדלי האפקטים ומעבדי הסיגנל של Rocktron על כל סוגיהם היוו את בחירתם של גיטריסטים מקצועיים. מבחר קטן ממשתמשי Rocktron כולל את Dave Mustaine, Brian May, Diamond Darrell, George Lynch, Prince, Neil Schon, Slash, Steve Stevens, Eddie Van Halen, John Petrucci, Viv Campbell, Steve Vai, Gary Moore, Gary Hoey. רשימת הלהקות שהשתמשו בפדלים של Rocktron כוללת בין השאר את Disturbed, Lamb of God, Judas Priest, Iron Maiden, Papa Roach, Black Sabbath, Queen, Taproot, Pearl Jam, U2, Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Alice in Chains, Nine Inch Nails,  וה-  Deftones.

שוב, זוהי רק רשימה חלקית של כל המקצוענים שלקחו את הפדלים של Rocktron להופעות ולאולפן ההקלטות. הלהיט הראשון מ- Rocktron (שהוקמה ב- 1983) היה פדל ה- ®Hush להפחתת רעשים. טכנולוגיית ה- Hush הייתה הראשונה מסוגה שהייתה מיועדת במיוחד לגיטרה. 20 שנה מאוחר יותר, ה- Hush הפך לסטנדרט בתעשייה והשתמשו בו שפע של מופלאי הגיטרה החל מהרוקרים הגדולים של שנות ה- 80 ועד למטאל של היום. רשימת המשתמשים של פדל ה- Hush תצריך עמודים רבים של שמות.

ל- Rocktron היסטוריה ארוכה של מוצרים אשר זכו לתהילה מתמשכת בתעשייה. כמה מהפדלים שהפכו לקלאסיקה שלהם עדיין מיוצרים היום ואלה שלא הומשכו נשארו נחשקים בשוקי הוינטג'. מוצרים אלה הפכו לאובססיה אצל נגני גיטרה וערכם רק עולה עם הזמן.  

 

קישור לאתר Rocktron

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים