כלי זמר
חדש על המדף!
קריירה בכלי זמר!
רוצים לעבוד באווירה מוסיקלית אמיתית? מגוון רחב של משרות מוצע לכם ברשת כלי זמר! בואו לעשות קריירה אצלנו!

Breedlove

אנחנו שמחים וגאים להציג את הגיטרות האקוסטיות האיכותיות והמעניינות שביותר שיוצרו אי פעם!
חברת Breedlove היצרנית שמזוהה עם ייצור גיטרות אקוסטיות איכותיות ומעוצבות בהקפדה..

ההיסטוריה של Breedlove מתחילה לפני כ-35 שנה,
כש-
Kim Breedlove התחיל לבנות את הכלים האיכותיים שלו . לפני כ-18 שנים הוא ייסד את החברה במטרה אחת: לייצר גיטרות ומנדולינות יוצאות דופן.
Breedlove בילה שנים בניסיונות ייצור גיטרות גופי הגיטרה בעומקים שונים ובגדלים שונים ושל קוטר פי התהודה. בסופו של דבר המחקרים המתישים הללו הובילו אותו ליצור את סאונד הגיטרה האידיאלי שלו – שמאופיין בטווח תדרים דינאמי ואיזון מושלם , סדרת גיטרות זו נקראה "The Original Series".
בו בעת שהחברה ייצרה את סדרת הגיטרות עם הסאונד האופייני של
Breedlove, היא נפתחה גם לבקשות של מוסיקאים לסוגי סאונד שונים, העיצובים הייחודיים והגישה הפילוסופית ליצירת סאונד, הובילו לייצור כלי נגינה ייחודיים ופורצי דרך ולפיתוח סדרות גיטרות שונות ומוצלחות כמו הAtlas ועוד.. סדרות שונות אלה משקפות הן את מסורת הבנייה האמריקאית המפוארת כמו סדרת ה-Revival (Pre war) עם הצליל של פעם.

גם היום החברה נוהגת להקשיב ללקוחותיה. היא נוהגת להתייעץ עימם ועם המוסיקאים המנגנים על הכלים המיוצרים דרכה, ולכן המחויבות שלה לאיכות המוצרים היא כפולה ומכופלת.  היא מקיימת מחקרים וסקרים לגבי גיטרות במטרה להעניק ללקוח את היחס הטוב ביותר של תמורה למחיר. בנוסף, החברה שומרת על תקני הייצור המקפידים וגאה בייצור "ירוק" עם שמירה על הסביבה.

בשנת 2007 היא הציגה בתערוכה הבינ"ל בNAMM את הגיטרה החשמלית הראשונה שלה, וכך זכתה בנתח שוק נוסף מעבר לגיטרות אקוסטיות וגם זכתה בפרס "Best in show" .
נשיא החברה, פיטר ניופורט טוען כי " אנחנו מעדיפים להתמקד ביצירת פילוסופיה יוצאת דופן ושירות במקביל עושים הכל על מנת שהכלים שלנו ישקפו זאת."

מספר רב של נגנים ופרפורמרים מהשורה הראשונה ובכל סגנונות המוסיקה בחרו את Breedlove לגיטרה המועדפת שלהם בינהם: מדונה, David Knopfler, Alex Degrassi, Joe Welch , Joe Craven ועוד רבים וטובים..

 אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולנסות ולחוות גיטרות שמיוצרות על ידי חברה שעושה דברים אחרת...
הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים