כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Vic Firth

Vic Firth הינו יצרן מקלות התופים וכלי ההקשה הגדול בעולם, אשר נוסד באמריקה בשנת 1963 ע"י המתופף ונגן כלי ההקשה Vic Firth.

החברה החלה כאשר Vic Firth, נגן כלי ההקשה בתזמורת הסימפונית של בוסטון זה 12 שנה, התבקש לבצע יצירות שלהרגשתו הצריכו מקלות הקשה ברמה גבוהה יותר מאלו שיוצרו באותה תקופה. Firth החליט לעצב מקלות הקשה משלו. הוא גילף את המקלות בעצמו ממקלות מגושמים יותר ושלח את הדוגמאות למעגל עצים במונטריאול. שתי הדוגמאות ששלח יהפכו להיות ה- SD1 וה- SD2, שני דגמי המקלות הראשונים שיוצרו על ידי חברת Vic Firth. המקלות, שיועדו בתחילה לשימושו האישי של Vic Firth הפכו במהרה לפופולארים בקרב תלמידיו ולבסוף נמכרו גם בחנויות. היום קו המקלות של Vic Firth גדל להיות קו של כ- 300 מוצרים והחברה מייצרת כ- 12 מיליון מקלות בשנה.   

מעל 40 שנה ש- Vic Firth מוביל בעיצוב, חדשנות וטכנולוגיה. הוא פיתח קונספציות ושיטות חדשות על מנת להמשיך ולשפר את תהליך הייצור והתוצאה היא מקלות התופים וכלי ההקשה הטובים בעולם.  

חברת Vic Firth תומכת בנגני כלי הקשה ברחבי העולם. אמנים שמעצבים מקלות באופן בלעדי עבור Vic Firth ידועים כאמני חתימה. כמה מהבולטים בהם כוללים את Steve Gadd, Dave Weckl ועוד רבים וטובים.

קישור לאתר Vic Firth

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים