כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Jupiter

 

Jupiter מייצרת כלי נשיפה המעניקים למוסיקאים את הביטחון להיות במיטבם ולהביא את היצירתיות שלהם לביטוי מלא. אם אתם רק נגנים מתחילים או נגני תזמורת עונתיים, Jupiter מייצרת כלים המתאימים לרמת המיומנות שלכם, ולתקציבכם.

נגני Jupiter יודעים שהכלים שלהם בנויים באיכות גבוהה לביצועים מיטביים. כל מוצרי Jupiter מיוצרים ע"י חברת האם KHS Musical Instruments CO. LTD. חברת KHS הוקמה בשנת 1930 וגדלה להיות אחת מיצרניות כלי הנגינה הגדולות ביותר בעולם כיום. גדילה משמעותית זו היא תוצאה של עיצוב, הנדסה ובנייה של כלים באיכות הגבוהה ביותר וללא פשרות.

Jupiter נמצאת בקשר שוטף עם רשת שלמה של אמנים מבצעים, מורים, טכנאי תיקונים ומוכרים הרואים את הכלים בתנאי "העולם האמיתי". מקצוענים אלה לקחו חלק פעיל בעיצוב ובבחינה של מוצרי Jupiter על מנת להבטיח את עמידות הכלי שלכם, גמישותו ויכולתו להגיב לניואנסים העדינים ביותר של מגוון נגנים במגוון סיטואציות נגינה שונות.

ב- Jupiter מבינים שבכדי שתהיו בטוחים בציוד שלכם עליכם להישמע ולהיראות במיטבכם בזמן הופעה. זו הסיבה שב- Jupiter בוחרים באדיקות את החומרים הטובים ביותר מרחבי העולם לבניית הכלים. Jupiter משתמשים בתערובות ניקל-כסף איכותיות ומתכות מיפן, מתכות ציפוי מאנגליה, תערובות הברקה מעודנות מארצות הברית, פיות שהונדסו בגרמניה, שעם מארצות היין איטליה וצרפת, חומרי הדבקה מיוחדים מקנדה ותערובות השימון האיכותיות ביותר משוויץ.

התוצאה היא כלי שאותו אתם לוקחים לבמה או לאולפן בביטחון מלא שהוא יעביר את היצירתיות ואת הסגנון שלכם לקהל בנאמנות, אם אתם מנגנים מול קהל של עשרה אנשים או של עשרת אלפים...

 

קישור לאתר היצרן

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים