כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Takamine

חברת Takamine מייצרת גיטרות מזה 40 שנה והיא ידועה במסירותה חסרת הפשרות לאומנות ייצור גיטרות. החברה הוקמה בהרי טקמיני (Takamine) בסקשיטה, יפן – וזהו מקור שם החברה.
חברת Takamine החלה את דרכה כעסק משפחתי קטן, אשר צמח והתפתח לאחד מהחברות המובילות בתעשיית ייצור כלי נגינה בעולם.

אין זה פלא שהגיטרות של Takamine מהוות את הבחירה של כמה מהנגנים הידועים בעולם. לא רק אמנים מובילים בחרו ב- Takamine הגיטרות הללו זכו לכבוד גם מצד מוסיקאים בכל העולם והן הצדיקו את המוניטין שלהן על ידי מחויבותם להתקדמות טכנולוגית שהציבה סטנדרטים חדשים בתעשייה. החברה גאה מאוד במסירות ונאמנותה לאומנות בניית גיטרות – אומנות המשתקפת בכל דגמי הגיטרות המיוצרות בחברה.

קצת היסטוריה...

 חברת Takamine התחילה לשגשג בתחילת שנות ה-60 - התקופה בה הנגינה על גיטרה צברה פופולאריות ביפן. כשהעסקים גדלו, ראתה החברה צורך להמשיך ולפתח את יכולות העיצוב והייצור והם החלו מחפשים אחר כישרונות בתחום. אחד מהכישרונות הללו היווה תוספת חשובה ביותר לחברה ושמו: Mr. Mass Hirade. Hirade הצטרף ל-Takamine בשנת 1968 והנהיג תהליך של שיפורים אדירים בעיצוב ובאיכות הבנייה והייצור. Takamine החלו לייצר גיטרות קלאסיות באיכות בינלאומית (שעד היום נושאות את שמו), ואשר שמועות על איכותן ועל הסאונד העילאי שלהן יצאו מגבולות יפן אל העולם.
בשנת 1975, הודות למסירותו ומחויבותו של Hirade ל-Takamine, הצליחה החברה להתחיל בייצוא הגיטרות אל מחוץ ליפן. הגיטרות של Takamine החלו להגיע למוסיקאים בכל העולם, שעד אז רק שמעו על הסאונד האדיר ואומנות הבנייה הייחודית של גיטרות אלה.

ועכשיו הן אצלנו :)

הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים