כלי זמר
חדש על המדף!
GENELEC עכשיו אצלנו
החברה המובילה בעולם לייצור מערכות בקרת סאונד אולפני עכשיו בכלי זמר
בקרוב בכלי זמר! GATOR החברה עם התנין..
כל פתרונות האחסון , הנרתיקים, ארגזים, כיסויים מתוצרת החברה המובילה בעולם בתחום.

Yamaha Pianos

פסנתרי Yamaha נחשבים לפסנתרים האמינים והפופולריים ביותר בעולם. הם מהווים את העדפתם הראשונה של פסנתרנים, אמנים מבצעים, תחרויות פסנתר ופסטיבלי מוסיקה, אולמות קונצרטים, בתי-ספר ומחנכים מהשורה הראשונה ברחבי העולם. מכווני הפסנתרים ממליצים באופן קבוע על פסנתרי Yamaha ללקוחותיהם. המוניטין הבינלאומי והכרה כסטנדרט מקצועי מספקים ביטחון בקניית פסנתר Yamaha - הביטחון במוניטין רב-שנים של איכות, אמינות וערך.
 
מאז שטורקוסו ימאהה בנה את מפעל הפסנתרים הראשון ביפן ב- 1900, חברת Yamaha הייתה למובילה בפיתוח טכניקות חדשות לשיפור מסורות עתיקות-יומין בייצור פסנתרים. חידושים אלה אומצו לא רק ע"י Yamaha, אלא גם ע"י יצרנים נוספים בעקבותיהם.
 
מסע זה אחר מצוינות נמשך כבר יותר ממאה שנה והוביל לסטנדרטים גבוהים יותר באיכות, עקביות, יעילות וביצועים טובים יותר בתעשיית ייצור הפסנתרים. כמו כן, הוא הציב את Yamaha כיצרנית הפסנתרים המובילה בעולם.
 
בניית פסנתרים טובים יותר
 
Yamaha פיתחה יתרונות ושיפורים רבים - בתכנון האקוסטי ובטכנולוגיות אנליטיות, בבחירה ועיבוד של חומרי הגלם, בעיצוב ובהפקת מרכיבים כמו מסגרות ברזל ומכניקת ה- Action, בהפקת ציוד ותהליכים ובהצבת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בקרת איכות. הכישורים והניסיון הרב שנצברו במהלך יותר ממאה שנה של הובלה בתעשיית המוסיקה, מבטיחים שפסנתרי Yamaha מייצגים את פסגת הבנייה והעיצוב של פסנתרים.
 
יצירת סוגים חדשים של פסנתרים
 
בהשראת ידע מקיף באקוסטיקה ואלקטרוניקה, Yamaha הייתה לחלוצה בתחום הרחב של פסנתרים היברידים אקוסטים/דיגיטליים. אלה כוללים את ה- DisklavierTM המדהים - פסנתר המקליט/מנגן מעצמו, פסנתרי ה- Silent PianosTM הפופולריים המאפשרים נגינה עם השתקה והאזנה דרך אוזניות והפסנתרים הדיגיטליים Grand touchTM המעולים, המשלבים מנגנון ומקלדות של פסנתר אמיתי.
יצרנים נוספים הלכו בעקבות Yamaha, כמובן. אך מעמדה המוביל של Yamaha בתחום מבטיח שהכלים של Yamaha יהיו תמיד צעד אחד קדימה.    
 
הדפסשלח לחבר
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים