כלי זמר


בין לקוחותינו

להלן רשימה חלקית של לקוחותינו:

מרכזי מוסיקה ותזמורות עירוניות

קונסרבטוריונים, מרכזי מוסיקה מקצועיים ,מכללות ובתי ספר למוסיקה ותזמורות בוחרות בכלי הנגינה המיובאים דרך כלי זמר כבר שנים רבות, בשל השירות, האיכות והמוניטין.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות

תזמורות בינלאומיות ואקדמיות

למקצוענים בתחום יש דרישות גבוהות. כלי זמר ערוכה לענות על הדרישות הללו, החל מייעוץ מקצועי וכלה בהזמנת כלים מותאמים אישית. מיטב המותגים, איכות ואמינות ללא תחרות, ושירות ואחריות - כל אלה הופכים את כלי זמר למקום הראשון אליו המקצוענים בתחום באים לקנות.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחותמוסדות אקדמיים, מכללות ומכללות למוסיקה

מוסדות אקדמיים, מכללות, מתנ"סים, גופים ממשלתיים ומוסדות מקצועיים שונים בוחרים לרכוש את הציוד שלהם אצלנו - בשל המקצועיות, השירות, המוניטין וכמובן בשל איכות המוצרים, ואמינותם חסרת הפשרות.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות

גופים ציבוריים וממשלתיים ורשתות חינוך

מוסדות ציבוריים וממשלתיים בוחרים בכלי זמר שוב ושוב בכל המבחר העצום, השירות, האחריות והטיפול המסור.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות

תיאטראות, היכלי תרבות ומלונות

חטיבת הסאונד המקצועית לעסקים של כלי זמר הצליחה למקסם את חווית הצפייה בהצגה, מופע או קונצרט ברבים מהיכלי התרבות והתיאטראות בארץ וגם במלונות השונים - זאת על ידי התקנת הציוד החדשני, האיכותי והמקצועי ביותר. זה לא מפתיע שאלפי צופים ונופשים יוצאים מרוצים מדי שבוע מהמקומות הללו...

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות


אולפני הקלטה ושידור

בפעם הבאה שאתם צופים בחדשות, בתכנית אירוח או בריאליטי ,שימו לב למיקרופונים ואמצעי השידור, גם מאחורי הקלעים בחדרי העריכה והשידור אנחנו חזק בעניינים. הציוד שאנו מביאים מהווה את הבחירה של המקצוענים בתחום, גם בארץ וגם בעולם.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות

מרכזי כנסים, אולמות אירועים ואולמות תצוגה

ברשת כלי זמר חטיבת סאונד לעסקים המתמחה בפתרונות סאונד לאולמות וגני אירועים, מרכזי כנסים ואולמות תצוגה הדורשים סאונד "חכם". תוך שילוב של אפיון צרכי לקוח ברמה האישית, ציוד איכותי ומקצועיות של צוותי ההתקנות שלנו , ביצענו בהצלחה עשרות התקנות סאונד מוצלחות במקומות מעין אלה.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות

רשתות אופנה ופנאי

אם בא לכם לרקוד באמצע קניית בגדים, אתם בטח באחת מעשרות מהחנויות או מתחמי האופנה הענקיים שבהן הותקנה מערכת סאונד שלנו. יותר ויותר רשתות ביגוד, אופנה ופנאי בוחרות במערכות הסאונד שאופיינו, תוכננו, נרכשו והותקנו בידי הצוותים שלנו.

לחצו על התמונה לרשימת הלקוחות

© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים